Szkolenia

Szkolenia

Ponad 20 lat prowadzenia działalności Usługowej Dźwigami pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie w sprawnym i bezpiecznym wykonywaniu tego odpowiedzialnego zawodu.

Postanowiliśmy podzielić się tym doświadczeniem z ludźmi, którzy chcieliby być w przyszłości dobrymi operatorami.

Program szkoleń ułożony został w porozumieniu z UDT (Urząd Dozoru Technicznego). Szkolenia praktyczne prowadzone są na żurawiu samojezdnym.

Główny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i kulturę pracy. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę jego zdobyte wcześniej doświadczenie.

Każdy, nawet pojedynczy uczestnik kursu kierowany jest na egzamin i po jego zdaniu dostaje uprawnienia operatora.

Uprawnienia europejskie

Jeżeli chcesz - w zawodzie operatora urządzeń dźwigowych pracować w Anglii, Niemczech, lub gdziekolwiek w Unii Europejskiej niezbędne są dla Ciebie uprawnienia honorowane na terenie Unii.

We współpracy z uprawnionym działającym na terenie Niemiec i EU ośrodkiem szkoleń zawodowych weryfikujemy polskie uprawnienia na żurawie kołowe, gąsienicowe lub żurawie wieżowe; po naszej weryfikacji i wewnętrznym egzaminie dostaniesz niezbędne na terenie EU uprawnienia - europejskie.

Jeśli potrzebujesz obsługiwać podnośniki koszowe oraz wózki widłowe zostaniesz przeszkolony od podstaw nawet w ciągu jednego dnia (dotyczy tych, którzy mieli już styczność z tymi lub podobnymi maszynami, pozostali 1-2 dni) i również dostaniesz uprawnienia europejskie, oczywiście po zdanym egzaminie wewnętrznym.

Zapraszam do skorzystania z naszego doświadczenia.

Informacje

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat programu szkolenia, czasu jego trwania oraz oferty cenowej...

Szczegółowe informacje